Ukelele

Ukelele dla Mac

Klawiatura na miarę

Ukelele to darmowy program do tworzenia indywidualnych układów klawiatury. Możemy z nich potem korzystać w systemie Mac OS X.Ukelele pozwala nam stworzyć nasz własny układ klawiszy lub zmodyfikować jeden z istniejących. W pakiecie z programem... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zawiera predefiniowane układy

Wady

  • Zmiana układu jest pracochłonna

Bardzo dobry
8

Ukelele to darmowy program do tworzenia indywidualnych układów klawiatury. Możemy z nich potem korzystać w systemie Mac OS X.

Ukelele pozwala nam stworzyć nasz własny układ klawiszy lub zmodyfikować jeden z istniejących. W pakiecie z programem otrzymujemy kilka wzorcowych układów - między innymi Dvoraka oraz z literami cyrylicy. Mamy możliwość zmiany zarówno klawiszy liter, znaków, jak i funkcyjnych.

Niestety stworzenie własnego układu w Ukelele jest dość pracochłonne. Każdy klawisz musimy kliknąć dwukrotnie, wybrać odpowiednią opcję, a następnie czynność zatwierdzić. Przy ponad stu klawiszach może to potrwać.

Ukelele pozwala stworzyć klawiaturę na miarę naszych potrzeb. Program nie jest może najprostszy w obsłudze, ale za to bardzo przydatny.

Najczęściej pobierane Klawiatury na mac

Ukelele

Download

Ukelele 2.1.6

Opinie użytkowników o Ukelele

Sponsorowany×